Sesja noworodkowa

Pierwszą sesję najlepiej wykonać między 7 a 14 dniem życia Malucha. To właśnie jest najlepszy czas na sesję noworodkową. Maluchy pamiętają jeszcze embrionalne pozy z brzuszka Mamy i łatwo je w nie układać. Poza tym zasypiają głębokim snem przez co łatwiej jest aranżować dodatki (czapeczki, opaski, przytulanki). To właśnie ten bezcenny wygląd przypomina nam o cudzie narodzin. A właśnie o to w fotografii noworodkowej chodzi. Te wszystkie cechy zanikają po upływie kilku tygodni, dlatego tak ważne jest by uchwycić ten nadzwyczajny moment w życiu Maluszka.

Sesje noworodkowe nie należą do najłatwiejszych i krótkich, dzieci są najważniejsze i to własnie one decydują o jej przebiegu. Bywa, że zdarzy się kolka, gorszy dzień, albo Maluch nie chce od razu spać- każde dziecko jest inne i do każdego należy się dostosować. Zazwyczaj to około 2-3h. Podczas sesji jest czas na przebieranie, karmienie, tulenie. Priorytetem dla mnie jest, by dziecko czuło się bezpiecznie, a rodzice spokojnie.
Na sesję noworodkową najlepiej umówić się, gdy Maluch jest jeszcze w brzuszku a Wy znacie przybliżony termin porodu. Pozwoli to na spokojne omówienie szczegółów spotkania oraz tego, co zabrać na sesję i jak się do niej przygotować, by nie była męcząca dla Maluszka jak i Rodziców.

Dodatkowe opcje:

  • sesje weekendowe są dodatkowo płatne +50zł
  • dodatkowe ujęcie wysłane mailem: 25zł 
  • dodatkowa odbitka w formacie 15×21 cm: 3zł
  • fotoalbum w formacie 15×21 z 20 sztywnymi kartami: 150zł
  • fotoobraz na płótnie w formacie 40x50cm: 150zł