Fotografie z Rodzicami i Rodzeństwem, czyli kadry wypełnione miłością.

Sesja noworodkowa to nie tylko ujęcia samego Malucha. To również wspólne fotografie z Rodzicami i Rodzeństwem. Na zdjęciach staram się ukazać bliskość jaka jest między Rodzicem, a nowo narodzonym Dzieckiem. To dotyk pełen rodzicielskiej troski i spojrzenia pełne miłości.

Ujęcia z Rodzicami możecie wykonać w każdym pakiecie, niezależnie od sesji. To piękna pamiątka ukazująca Wasze pierwsze wspólne chwile. To cudownie widzieć Wasze łzy wzruszenia. Takie ujęcia zazwyczaj chwytają za serce!  Te kadry wypełnione są miłością i czuć tę wyjątkową więź jaka tworzy się między Wami.

Warto więc przygotować się do wspólnego zdjęcia z Maluchem.

Mamusie dobrze wyglądają w lekkim makijażu i ubraniach w kolorach cielistych. Im mniej krzykliwie- tym lepiej. Tatusiowie również dobrze wyglądają w delikatnych kolorach. Biżuterię i duże zegarki raczej zostawcie w domu. Ubrania w kratkę, paski, kwiatki też się nie przydadzą. Dobrze wyglądają białe koszulki, delikatne sukienki.

Pamiętajcie, że to Wy i Wasz Maluch jesteście najważniejsi, nie ubrania.

Ujęcia z Rodzeństwem zazwyczaj wykonujemy na koniec sesji.

Warto zapewnić starszemu Maluchowi jakąś rozrywkę. Zachęcam Was do tego, by starsza siostra, brat przyjechali pod koniec sesji. Sesje noworodkowe nie należą do krótkich i starsze dzieci mogą się na nich nudzić. Niedaleko studia znajduje się las i plac zabaw. Porozmawiajcie prędzej z Maluchem o tym, jak wygląda sesja i jaką rolę będzie na niej pełnił.

To duże wyzwanie dla starszego Rodzeństwa!

Pamiętajcie, że każda wspólna chwila jest niesamowitym przeżyciem, a pierwsze tygodnie Malucha mijają w oka mgnieniu. Warto więc uwiecznić je na fotografii, ponieważ bezpowrotnie przeminą, a zatrzymane w kadrze będą wzruszać przez długie lata.

A.