O mnie

Fotografia to już więcej niż hobby – to sposób na życie. 

Udało mi się połączyć pasję z pracą i mogę z uśmiechem na ustach powiedzieć, że kocham to, co robię.

Z przyjemnością zatrzymuję w kadrze Noworodki, Maluchy oraz Mamy z brzuszkiem.

Dzięki Wam mogę uczestniczyć w najważniejszych i najintymniejszych dla Was chwilach.

Jestem po studiach pedagogicznych i od zawsze praca z dzieckiem była dla mnie ogromnym wyzwaniem, które niezmiernie cieszy, gdy przynosi efekty. Taka praca nigdy się nie nudzi, ponieważ każde dziecko jest inne, interesujące i każde wnosi coś nowego. Sama jestem Mamą i wiem, jak ważne jest uchwycenie każdego momentu w życiu Malucha.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Ostatnio uczestniczyłam w warsztatach fotografii noworodkowej prowadzonych przez Ewę Kamelę.

Podczas pracy..

Film z sesji noworodkowej w studiu Anny Żurawki

Wywiad ze mną do magazynu SuperMama w Wielkim Mieście

Reportaż Telewizji Gdańsk dotyczący Sesji Noworodkowych (37 min)

Studio

Sesje wykonuję w moim studiu w Gdańsku, na Niedźwiedniku. Udało mi się stworzyć wymarzone miejsce pracy, do którego serdecznie Was zapraszam.

Studio powstało z myślą o bezpiecznej i komfortowej pracy dla mnie jak i dla każdego gościa. Jest to miejsce dostosowane do Maluchów, jasne i ciepłe. Podczas sesji noworodkowych jest dodatkowo ogrzewane. Jest miejsce na karmienie, przewijanie, odpoczynek. Moje studio odzwierciedla mój styl w fotografii. Dużo w nim ręcznie robionych dodatków w pastelowych kolorach, które uwielbiam. Tu możecie spojrzeć jak wygląda: http://www.annazurawka.pl/studiofotografiigdansk/

Będzie mi bardzo miło jeśli uda się Wam mnie odwiedzić, do zobaczenia!