Moje prace na Gdańskich Oddziałach Położniczych

Narodziny Dziecka to bez zastanowienia jeden z najszczęśliwszych dni w życiu Rodziców. To krok do nowego życia, w którym dużo dotychczasowych nawyków ulega zmianie.

Te kilka dni po porodzie to czas na dostosowanie się do nowych warunków. Zazwyczaj pierwsze dni życia Malucha spędzacie razem w szpitalu. Właśnie dlatego tak ważne jest, by atmosfera i wystrój miejsca były przyjazne.

Oddział położniczy Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku przeszedł trwający prawie rok remont. Jest to największy w Trójmieście oddział położniczo- ginekologiczny, który w roku 2017 pobił rekord urodzeń- na świat przyszło ponad 4 tysiące noworodków. Ściany nowego oddziału oraz izby przyjęć i pokoju odwiedzin ozdobiły zdjęcia mojego autorstwa. Będąc pacjentką Szpitala na Zaspie macie okazję oglądać je na żywo. To dla mnie ogromny zaszczyt i radość, że w najważniejszych dla Was chwilach mogę być cząstką Waszego nowego życia.

Od prawie 2 lat moje prace ozdabiają także korytarze na Oddziele Położniczym Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Wierzę, że zdjęcia tych cudnych Maluchów umilają pobyt w szpitalu przyszłym i świeżo upieczonym Mamom oraz ich najbliższym!

A.