Sesja Świąteczna 2021

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżamy się do najpiękniejszego czasu w roku, czasu Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie czasu Mini Sesji Świątecznych ! Już w listopadzie, dzięki sesjom będziemy mogli poczuć się magicznie.

W tym roku będą DWIE stylizacje świąteczne. Jedna do zdjęć dziecięcych, druga do rodzinnych oraz dziecięcych. Będzie dużo świecidełek, kolorowa choinka i magia. Stylizacja rodzinna będzie w kolorach zieleni, bieli, złota. Natomiast stylizacja dziecięca będzie w ciemniejszych kolorach- brązowe deski, czerwień oraz złoto. Przygotujcie proszę odpowiednie ubranka! Unikajcie dużych, krzykliwych obrazków oraz logo, polecam ubrać koszule, sweterki, bluzeczki z długim rękawem oraz sukienki, spódniczki, spodnie. Jest to sesja świąteczno- zimowa dlatego zadbajcie o to, by ubranka pasowały do klimatu. Kilka przygotowanych stylizacji możecie obejrzeć poniżej. Dobierzcie ubrania tak, by ze sobą współgrały. Pamiętajcie o butach na przebranie.

Każda sesja trwa maksymalnie 30 minut. Proszę być punktualnym, by każdy miał okazję skorzystać ze swojego zaplanowanego czasu.

Na sesję proszę  przyjść już ubranym, by zaoszczędzić czas na przebieranie dziecka w studiu.Po sesji otrzymacie galerię zdjęć do wyboru. Będzie ona dostępna internetowo. Zdjęcia do obróbki należy wybrać do 1.12. Po tym terminie będę wybierała sama zdjęcia do obróbki. Cena sesji obejmuje 7 zdjęć w formie elektronicznej oraz projekt kartki świątecznej, także wysłany drogą elektroniczną. Dodatkowo wybrane ujęcia są płatne 30zł/sztukę. Sesja płatna jest na miejscu, w studiu lub przelewem na konto.

Zapraszam Was już od 10.11 (środa) do mojego studia przy ulicy Podkarpackiej 11/7 na Niedźwiedniku (wejście przez furtkę, z boku budynku).

Samochód można zaparkować pod studiem.

Już nie mogę się Was doczekać!

Poniżej możecie obejrzeć kilka przygotowanych stylizacji: