Sesja Świąteczna 2022

Drodzy Rodzice,

Wielkimi krokami zbliżamy się do najpiękniejszego czasu w roku, czasu Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie czasu Mini Sesji Świątecznych ! Już w listopadzie, dzięki sesjom będziemy mogli poczuć się magicznie.

W tym roku będą DWIE stylizacje świąteczne. Stylizacje będą w stylu skandynawskim. Będzie dużo świecidełek, choinka i magia. Stylizacja na łóżku będzie w kolorach butelkowej zieleni, bieli, drewna. Natomiast druga stylizacja będzie w kolorach czerwieni. Przygotujcie proszę odpowiednie ubranka! Unikajcie dużych, krzykliwych obrazków oraz logo, polecam ubrać koszule, sweterki, bluzeczki z długim rękawem oraz sukienki, spódniczki, spodnie. Jest to sesja świąteczno- zimowa dlatego zadbajcie o to, by ubrania pasowały do klimatu. Kilka przygotowanych stylizacji możecie obejrzeć poniżej. Dobierzcie ubrania tak, by ze sobą współgrały. Pamiętajcie o butach na przebranie.

Każda sesja trwa maksymalnie 30 minut. Proszę być punktualnym, by każdy miał okazję skorzystać ze swojego zaplanowanego czasu.

Na sesję proszę  przyjść już ubranym, by zaoszczędzić czas na przebieranie dziecka w studiu. Po sesji otrzymacie galerię zdjęć do wyboru. Będzie ona dostępna internetowo. Zdjęcia do obróbki należy wybrać do 1.12. Po tym terminie będę wybierała sama zdjęcia do obróbki. Cena sesji obejmuje 7 zdjęć w formie elektronicznej oraz projekt kartki świątecznej. Dodatkowo otrzymacie wydruki w formacie 15×23 cm w cenie.

Dodatkowe opcje możliwe do zamówienia z Sesji Świątecznej:

  • Mini albumik z Sesji Świątecznej (format 20×20, 6 stron, koszt- 100 zł)
  • Dodatkowe ujęcia to koszt 40zł/sztukę.

Sesja płatna jest na miejscu- gotówką lub blikiem.

Zapraszam Was już od 8.11 (wtorek) do mojego studia przy ulicy Podkarpackiej 11/7 na Niedźwiedniku (wejście przez furtkę, z boku budynku). Proszę nie sugerować się napisem „Groźny pies”.

Samochód można zaparkować pod studiem- parking jest bezpłatny.

Już nie mogę się Was doczekać!

Poniżej możecie obejrzeć kilka przygotowanych stylizacji:

chevron_left
chevron_right