Sesja Ciążowa – kilka rad dla przyszłych Mam

Czas ciąży to magiczny czas oczekiwania na Wasze maleństwo.  Każda kobieta promienieje szczęściem i wygląda pięknie! Warto uwiecznić tę chwilę na fotografii, by za jakiś czas dumnie spojrzeć na zdjęcia Waszego brzuszka. Sesja ciążowa to cudowna pamiątka na lata!

Fotografia ciążowa jest wymagającym rodzajem fotografii. Potrzeba doświadczenia i umiejętności w odpowiednim kadrowaniu i oświetleniu modelki, a także dużo zrozumienia i delikatności. Ważne jest, by przyszła Mama czuła się komfortowo, a sesja mijała w sympatycznej atmosferze.

Po wykonaniu sesji ciążowej otrzymujecie bon zniżkowy na sesję noworodkową.

Podczas sesji wykonujemy ujęcia samego brzuszka jak i całej postaci. Zachęcam także przyszłych Tatusiów do wspólnego zdjęcia- w końcu to oni także są sprawcami tego całego, pięknego zamieszania. Świetnym pomysłem jest  zabranie na sesję starszego rodzeństwa przyszłego Malucha. To dobra okazja do spędzenia czasu wspólnie i oderwania się od codziennych zajęć, a także oswojenie dziecka z myślą o przyjściu na świat rodzeństwa.

W studiu jest możliwość wypożyczenia ręcznie szytych sukienek dedykowanych sesjom brzuszkowym. Przyszłe Mamusie dobrze wyglądają w sukienkach podkreślających brzuszek. Odpowiednie są długie sukienki oraz krótkie. Zadbajcie o to, by ubrania nie miały obrazków oraz wzorów- pozwoli to skupić uwagę na brzuszku i Mamie, a nie na niepotrzebnych elementach. Posiadam także wianki do sesji ciążowych, z których możecie skorzystać podczas zdjęć. Wszystko po to, byście czuły się pięknie- bo tak właśnie jest!

Sesję brzuszkową dobrze wykonać między 7-8 miesiącem ciąży, kiedy brzuszek jest już widoczny, a przyszła Mama czuje się dobrze. Na sesję najlepiej umówić się około miesiąca przed planowaną datą sesji. Pozwoli to na zarezerwowanie odpowiedniego dla Was terminu. Dostępne pakiety znajdziecie TU. Do zobaczenia w studiu!

A.