Moje studio fotografii noworodkowej, dziecięcej i ciążowej w Gdańsku

Studio fotografii – czyli moje miejsce do którego uwielbiam wracać.

Studio powstało z myślą o bezpiecznej i komfortowej pracy dla mnie jak i dla każdego gościa. Jest to miejsce dostosowane dla Mam z brzuszkiem, Noworodków i Maluchów. Jest jasne i ciepłe. Podczas sesji noworodkowych dodatkowo ogrzewane, by zapewnić komfort i odpowiednią temperaturę najmłodszym gościom. Jest miejsce na karmienie, przewijanie i odpoczynek.

Moje studio odzwierciedla mój styl w fotografii. Uwielbiam jasne kolory i delikatność. Dużo w nim ręcznie robionych dodatków, które sprawiają, że jest przyjemnie.

Podczas paru lat pracy udało mi się zebrać całą masę kocyków i wypełniaczy, z których korzystam w szczególności podczas sesji noworodkowych i dziecięcych.  Są one zrobione z najlepszej jakości materiałów, wykonywane ręcznie.

Na moich zdjęciach możecie zauważyć dużo dodatków w formie koszy, mis i łóżeczek! W nowym studiu w końcu znalazły swoje miejsce na regale!

Dla każdego gościa znajdzie się specjalnie wyznaczone miejsce. Noworodki mają swoją strefę z beanbagiem i misiem Whisbear-popularnym Szumiącym Misiem. To dzięki niemu uspokojenie i uśpienie Malucha jest prostsze. Na starsze dzieci czeka przygotowane tło i prędzej omówiona stylizacja.

W studiu mam także ubranka dla noworodków (ręcznie szyte spodenki, czapeczki, komplety szydełkowe) oraz sukienki do sesji ciążowych, które udostępniam. Posiadam także opaski dla dzieci starszych oraz wianki dla Mam.

Przyjeżdżając na sesję noworodkową, nie musicie martwić się o poduszkę do karmienia! Będzie czekała na Was w studiu. Mała, wygodna, do użytku dla każdej Mamy karmiącej.

Udało mi się stworzyć wymarzone miejsce pracy, do którego serdecznie Was zapraszam. Czekam na Was w Gdańsku, na Niedźwiedniku!  Będzie mi bardzo miło jeśli uda się Wam mnie odwiedzić.

 kropelka: Drobiazgowo

oczka naklejki: Dekoori

podusie: Milutkowo

worek: Gojka_styl

podusia do karmienia: Smart Mama