Wasze wspomnienia w najlepszej formie.

Bycie fotografem nauczyło mnie kolekcjonować wspomnienia. Dostrzegać szczegóły i cieszyć się z małych rzeczy.

Dzięki Wam mogę uczestniczyć w Waszych najpiękniejszych momentach życia.  O tym, że wspomnienia należy zachowywać w najlepszej formie wiemy wszyscy. Warto więc efekty sesji zachować w formie odbitek, fotoalbumu lub fotoobrazu. Dziś kilka słów o tym, jak wyglądają zdjęcia, które trafiają do Was. 

dsc_0261

Na mojej stronie www.annazurawka.pl możecie znaleźć pakiety zdjęć do wyboru. Pakiety różnią się ilością zdjęć nagranych na płytę, oraz dodatkami. Do wyboru są odbitki, fotoalbum oraz fotoobraz. Każdą sesję traktuję indywidualnie i staram się, by była dla Was najpiękniejszą pamiątką. Wykonanie sesji nie kończy się ostatnim spustem migawki. To jeszcze godziny pracy przed komputerem oraz przygotowanie wydruków. 

Do każdej sesji noworodkowej dołączona jest Karta Urodzenia Waszego Malucha. Cudna pamiątka oraz prezent dla najbliższych. Znajdziecie tam imię Malucha, wymiary oraz datę urodzenia. Która Babcia albo Dziadek nie chcieliby takiej Karty Urodzenia w swojej ramce?

dsc_0252

dsc_0156

 

Wśród pakietów znajdziecie „Pakiet z odbitkami”. W nim znajduje się 15 zdjęć nagranych na płytę oraz 15 odbitek w formacie 15x21cm. Zdjęcia na płycie są przygotowane do druku. Odbitki natomiast drukowane są na barwnym papierze na bazie halogenków srebra. Są grube i mają szeroką gamę barw, co pozwala idealnie odwzorować wszystkie szczegóły. 

dsc_0248

Dla kochających piękne obrazy, do wyboru „Pakiet w fotoobrazem”. Fotoobraz drukowany jest w formacie 40x50cm, na płótnie canvas o gramaturze 250 g/m2. Zadrukowane płótno naciągane jest na sosnowe, suszone próżniowo krosno malarskie oraz mocowane zszywkami. Do obrazu dołączona jest zawieszka, która umożliwia montaż obrazu na ścianie. Staranne wykończenie gwarantuje fotoobrazom estetyczny wygląd oraz trwałość.

dsc_0656

dsc_0660

„Pakiet z fotoalbumem” zawiera najwięcej zdjęć nagranych na płytę oraz cudowny fotoalbum. Album drukowany jest na doskonałej jakości papierze fotograficznym o wyjątkowej sztywności 800 g/m² w rozmiarze 15×20 cm.  Odpowiednia technologia zgrzewania kartek umożliwia otwieranie rozkładówek „na płasko”, przez co jest atrakcyjniejszy. Okładka jest laminowana matowa z gąbką.

dsc_0664

A Wam która opcja podoba się najbardziej? Ja jestem zakochana w fotoalbumie, który nie niszczy się po wielokrotnym przeglądaniu i cieszy oko przez długi, długi czas! Oczywiście jest także możliwość zamówienia dodatkowego fotoalbumu lub fotoobrazu. Dobrze się zastanówcie, bo naprawdę warto!

A.